חתן כלה >>> שמלות כלה >>> עובד כהן >>> אודות

תפריט

אודות - עובד כהן | עובד כהן שמלות כלה

עובד כהן - ברחוב סלמה בתל אביב ממתין לכם בתוך מתחם גדול בן שתי קומות, קומפלקס, ריכוז מרהיב וססגוני של שמלות כלה וערב: בית האופנה שמלות כלה עובד כהן ( לבית אופרה ריב ) הפאר, ההידור וההדר נובעים מסיבה פשוטה: יום הנישואין הוא יום מיוחד שבו טבעי לדרוש, לצפות ולייחל לכך שהכול יהיה מהטוב ביותר, שהכול יהיה מוקפד ומושלם. שמלת כלה היא ודאי אחד מהדברים שאף כלה לא מוכנה להתפשר עליו ולו רק בשל היותם מדי הייצוג האולטימטיביים שלה בערב החגיגי והמרגש.

 

המתחם של עובד כהן בנוי באופן שבו לבד מהאפשרות ליהנות מהתמונה הכוללת, מהמגוון שמוצע ומוצג, יש רצון וצורך בפרטיות, באינטימיות, מאחר שמדידת השמלה, התיקונים וההתאמות, אמורות להתבצע בפרטיות מלאה, ללא חשיפה לעיני זרים.

 

וכך על פני 5000 מ"ר מעוצבים ומסוגננים, יש לכן, בנות, הזכות והעונג ליהנות ממגוון של 4000 שמלות להשכרה. מאחר שהמבחר מתעדכן פעם ברבעון תמיד צפויות הפתעות עיצוביות וסגנוניות. אצל עובד כהן תוכלו לראות את כל הסגנונות והטעמים המתאימים לכל אופי וטעם של כלה- שמלות נועזות, עם מחשופים ולעומתן שמלות סולידיות, פשוטות, נטולות אקססוריס. עם שרוולי קטיפה וכסיות או בלעדיהן, כל כלה תוכל למצוא את מבוקשה ללא כל קושי.

 

כאשר אני, עובד כהן, איש השירות שלכן, כלות בפרט ונשים שאוהבות ורוצות להתלבש יפה בכלל, משקיע את כל הלב והנשמה ואת כל מאגרי הידע, הניסיון והמשאבים שלי לייצור ולעיצוב שמלות כלה ושמלות ערב  - זה הכול בשבילכן. 13 שנים של עבודה מאומצת ותובענית שכל רגע בה הוא זכות והנאה גדולים מעצם הידיעה כי אני משמח כלות וממילא גם חתנים נותנות לי פרספקטיבה: אני מביט באחור בסיפוק ובטעם ורואה בעיני רוחי מאגר עצום של כלות לבושות בהידור וגם בפשטות, אישה אישה וסגנונה, והן כמו קדות לי ואומרות בקידתן- תודה. תודה שעיצבת לנו שמלות כל כך יפות. תודה ששימחת וריגשת אותנו. תודה שאפשרת לנו להיראות כלילות יופי ושלמות ביום חתונתנו.

 

 ואז, במעמד זה,  גם אני קד להן ומודה ואומר משפט אחד: זה לא אני, זה אתן. הכול בזכותכן. הכול למענכן. בלעדיכן אני בעצם כלום..

 

 את מוזמנת להיות הכלה שבעת הרצון הבאה ולהתאים לעצמך את שמלת הכלולות והחלומות בבית האפנה של עובד כהן.


תמונה: אודות - עובד כהן - שמלות כלה
צור קשר