חתן כלה >>> שמלות כלה >>> עובד כהן >>> איך תבחרי שמלה

תפריט

שמלות כלה - עובד כהן - איך תבחרי שמלה

 

איך תבחרי שמלה חדשנית ומקורית לערב המרגש בחייך?

שוק שמלות הכלה הסוער, לא עושה את החיים קלים לכלות טריות ונראה כי כל כלה רוצה להמציא מחדש את הגלגל ולבחור בשמלה חדשנית ומקורית אותה אף אחד מאורחי האירוע לא ישכח. מקוריות, חדשנות, חיבור לצו האופנה והתרחקות מהמראה הבנאלי המוכר, הם בדיוק מה שכל כלה רוצה, אז איך עושים ואיך מתחילים?

 

מעצב שמלות כלה וערב עובד כהן, מביא עבורך טיפים מצוינים לבחירת שמלת כלה גם חדשנית וגם מקורית וזאת מבלי לשבור את הראש.

 

קלילות ואווריריות במקום שמלות הקצפת הנפוחות

 

דבר ראשון נתחיל בבשורה משמחת לכלות והיא שתמה עונת שמלות הכלה של הקצפות המסורתיות, ואותן מחליפות בגאווה שמלות קלילות ואווריריות, כך שאין צורך יותר להיכנס בלחץ למחוך חונק או לנסות להלך עם שמלה נפוחה. הטרנדים החדשים מזמנים עבורך אופציות שפויות, חדשניות ונוחות יותר ליום המרגש בחייך. השמלות האלטרנטיביות בשוק מציעות את הסגנונות הבאים: הבוהמי שיק והמינימליסטי, או לחילופין מראה נקי בעל אמרה מסוימת הממוקדת באלמנט אחד מסוים בשמלה, לדוגמא – שמלת כלה עם מחשוף עמוק, כל המיקוד יהיה באזור המחשוף, בעוד שאר השמלה תהיה נקייה לחלוטין. 

 

אז בואי נראה איזה סגנון מתאים לך?

 

בחירת השמלה ברובה ממוקדת על פי אופי הכלה וטעמה האישי של הכלה, שהרי לעיתים שמלות כלה יכולות להיראות מצוין על גוף דוגמנית דקיקה במגזין, אך לא תמיד היא תחמיא לכל מבנה גוף. אז מה עושים? תמיד כדאי לבוא עם ראש פתוח למדידות (בעיקר למדידה ראשונה) ולסמוך על המעצב. בחירת השמלה על פי אופייך היא הבחירה הנכונה ביותר. לדוגמא – אם את בעלת אופי שקט, וודאי תתאים לך שמלה סולידית או אצילית בעלת גזרה נקיה, אך אם את בעלת אופי תוסס וודאי תתאים לך שמלה יוקרתית ומושקעת ואפילו קצת שובבה כיאה לאופייך התוסס.

 

מעבר לכך ששמלת כלה צריכה לשקף את אופייך המיוחד, היא צריכה להיות מותאמת בקפידה לקימורי גופך ולדעת להסתיר את הקימורים הפחות יפים, בעוד שעליה להבליט את הקימורים המרשימים שלך, הרי הכל עניין של משחק בד והתאמת גזרה נכונה. לדוגמא – אם את בעלת ירכיים בולטות, אך חזה מרשים, תחמיא לך שמלה עם מחשוף המדגיש את החזה, בעוד שבד החצאית יהיה נפוח מעט כדי להסתיר את הירכיים. אך אם את בעלת רגליים סקסיות, תוכלי ללבוש שמלה קצרה או שמלה עם שסע גדול שיבליט לך את הרגליים.

 

קצת על זמנים ומדידות

 

אחרי שבחרת את סגנון השמלה שאת רוצה, וודאי את חושבת שזהו סיימת, אך לא ממש – עוד קצת. שלבי המדידות הם קריטיים, ולרוב נדרשים מספר מדידות ותיקונים עד שהשמלה תיראה עלייך ממש כמו כפפה ליד. לכן, רשמי ביומן את תאריכי המדידות ורצוי שהם יהיו סמוכים לאירוע, כך שאם הורדת במשקל עקב הלחצים הרבים, תמיד ניתן להצר ולתקן. במהלך המדידות הגיעי עם ההלבשה התחתונה אותה תשימי באירוע, כך לא יהיו לך הפתעות. כמו כן רצוי להגיע עם בגדים נוחים כך תוכלי להסירם בקלות ולמדוד את השמלה. 

צור קשר